O nás

Experti na vaší straně

Víme velmi dobře, že když investujete desítky milionů korun do stavby, není to, jako když nakupujete rohlíky. Chcete mít jistotu, že za své peníze dodavatelé odvedou kvalitní práci, jejíž výsledkem bude fungující stavba bez závad. A právě to za vás pohlídá BYDLEX – experti na vaší straně.

Jsme mladá dravá společnost, kterou však tvoří zkušení odborníci s dlouholetou praxí v oblastech stavebnictví a developmentu v čele s Ing. Vladimírem Bartošem. Mužem, před kterým mají i ti největší dodavatelé respekt a který ke každému projektu přistupuje tak, jako by stavěl vlastní dům. Společnost BYDLEX založil v roce 2016 na základě vysoké poptávky z řad investorů po někom, kdo jim ochrání jejich peníze, má individuální přístup ke své práci a ušetří jim čas při realizaci jejich developerských projektů.

Pomůžeme vám od B až za X

Komplexní služby BYDLEX nemají konkurenci. Pokud vám někdo tvrdí, že umí to, co my a ještě k tomu za méně peněz, lže. Děláme svou práci dost dlouho na to, že víme, jak má fungovat zdravý projekt. Každá stavba začíná ideou investora ztvárněnou architektem, to je A. Hned poté od kroku B, tedy od přípravy projektu, vstupujeme do hry my a provedeme vás každým dalším krokem v rámci realizace. A zatímco práce ostatních skončí kolaudací, my neskončíme, dokud není odstraněna ta nejposlednější vada v záruční době. A pokud máte zájem, postaráme se o opravy vašich nemovitostí i po jejím konci.

Během tří let působení na českém trhu jsme našim klientům z řad soukromých investorů i veřejných institucí ušetřili tisíce hodin zbytečného stresu při jednáních s úřady, dodavateli i zhotoviteli. Zabránili jsme nesystémovému utracení desítek milionů korun z kapsy našich klientů a zajistili jsme opravu stovek vad a nedodělků. Ušetřete si také svůj čas, nervy a peníze a nechte to na expertech z BYDLEXu. Za odvedenou práci dáme ruku do ohně.