Naše služby

Když se vrhnete do stavebního projektu za desítky milionů korun, chcete za svoje peníze jen prvotřídní kvalitu. A proto je tu BYDLEX – experti na vaší straně!

Naše společnost vám nabízí komplexní servis, díky kterému vás zbavíme zbytečných starostí se špatně připravenými projekty a nekvalitními zhotoviteli. Ušetříme i miliony z vašich kapes, které byste jinak zbytečně vyhodili za špatně připravený projekt, špatně provedený tendr stavební firmy, neošetřenou smlouvu o dílo nebo nekvalitně provedenou stavbu.

Šetříme čas, nervy a peníze. Jak?

  • Konzultace při přípravě projektu – Dobře připravený projekt je prvním krokem k úspěšnému a včas dokončenému projektu. Zajistíme jeho kontrolu a optimalizaci.
  • Optimalizace rozpočtu – Podíváme se na náklady projektu do posledního hřebíku, abyste platili přiměřené ceny a jen za to, co opravdu potřebujete a to v nejvyšší možné kvalitě.
  • Výběrová řízení na zhotovitele i jednotlivé dodavatele – Zajistíme nejlepší možnou cenu a podmínky na trhu.
  • Stavební dozor a supervize nad dodavateli – Naši experti své práci rozumí a ohlídají za vás dodavatele, aby plnili časový plán, odváděli jen tu nejkvalitnější práci a nenavyšovali v průběhu stavby cenu.
  • Převzetí díla a jeho kompletní kontrola – Vady a nedodělky, které neuplatníte během převzetí díla se pak špatně řeší v době reklamace. Finální kontrola je vždy důležitá před poslední vystavenou fakturou. My to pohlídáme za vás.
  • Řešení odstranění veškerých vad a nedodělků – A to nejen po celou záruční dobu, ale i po ní.

Pokud vás zajímají podrobnosti, neváhejte se na nás obrátit. Rádi se s vámi potkáme a osobně probereme vaše potřeby.